Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Szkolenie psa Warszawa


tresura
tresura

Ringo zajmuje się pozytywnym szkoleniem psów. Tresura psów to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Działamy na terenie Warszawy. Stosujemy tylko pozytywne metody tresury psów, wyłącznie metodami nagradzania i pochwał. Posiadamy trzy kursy.

 

Pierwszy to Pies Przyjaciel. Pomaga to właścicielowi panować całkowicie nad psem, wyeliminować ucieczki, gonitwy czy szarpanie na smyczy. jest to kurs dla psów które skończyły 6 miesięcy. Podczas szkolenia wybieramy odpowiedni motywator, uczymy komend takich jak zostań, siad, waruj, zostaw. Staramy się skupić uwagę psa na właścicielu. Ten kurs trwa 2 miesiące w tym czasie jest 8 spotkań po 60 minut. Na zakończenie dostajemy dyplom.

 

Druga możliwością kursu jest o nazwie Psie Przedszkole. Na to szkolenie przyjmujemy szczeniaki do 6 miesiąca, aby nauczył sie podstawowych zasad, które pomogą w dalszym szkoleniu. Warto aby szczeniak przeszedł szybko etap socjalizacji oraz szybko zapoznać go z otaczającym go światem. Warto aby właściciel zrozumiał się z psem czy nauczył się komunikować z innymi psami poprzez zabawę. Na ty kursie szczeniak nauczy się również podstawowych komend.

 

Kolejną możliwością kursu są Zajęcia Indywidualne. Dostosowujemy czas i ilość spotkań indywidualnie z właścicielem według potrzeb.

 

Czwartą możliwością kursu jest Pies Przyjaciel kurs zaawansowany, przeznaczony dla psów, które znają podstawowe zasady i komendy. Na tym kursie uczymy dodatkowych umiejętności takich jak chodzenie przy nodze na smyczy i bez.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.