Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Tresura psów Warszawa


szkolenie psa
szkolenie psa

Szkolenie, tresura psów to nasza pasja, nie tylko praca. Z tego powodu też zdecydowaliśmy się na zdobycie uprawnień na tresurę psów.

 

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli psów. Posiadamy w tej chwili 4 rodzaje kursów, pies przyjaciel dla psów powyżej 6 miesięcy. Psie przedszkole przeznaczony dla psów powyżej 6 miesiąca. Zajęcia indywidualne, przyjmujemy psy w różnym wieku i z różnymi problemami. Ustalamy indywidualnie ilość godzin i rodzaj szkolenia. Czwartą możliwością jest kurs pies przyjaciel poziom zaawansowany. Jest on przeznaczony dla psów, które znają już podstawy tresury i reagują na podstawowe komendy.

 

Posiadamy wykwalifikowany zespół pracowników, który zadba o każdego psa, posiadamy indywidualne podejście do każdego czworonoga. . Nasza oferta skierowana jest do psów w każdym wieku, jednak najłatwiej uczyć psa od najmłodszych lat. Kursy startują już od grudnia 2013 roku. przy nowych grupach nawet od 3 psów zakładamy nowe grupy. Zajęcia prowadzone są w Warszawie w Lasku Bródnowskim na Targówku.

Cena uzależniona jest od jakości kursu. Posiadamy promocje dla klientów który brali udział we wcześniejszych kursach 50 zł. Posiadamy również promocje dla psów ze schroniska 20 % na każdą usługę po okazaniu legitymacji z numerem adopcji.

 

Naszą działalność prowadzimy na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy wielu zadowolonych klientów oraz nowych klientów z polecenia. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.